Slovenské futbalové fórum!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baroš se vrací na místo činu

Goto down

Baroš se vrací na místo činu Empty Baroš se vrací na místo činu

Odoslať  Beckham #23 St február 21, 2007 5:05 pm

Baroš se vrací na místo činu 20070125093524
V roce 1993 oblékl poprvé dres Baníku a pak se Milan Baroš jako první, z celkem silné generace ostravských mladíků dostal do ciziny a to přímo do města Beatles, Liverpoolu. Jenže v Anglii platily přísná pravidla a Baroš nesměl nastupovat. Hrát mohli jen tři cizinci mimo Evropskou unii, seděl proto na lavičce a snažil se na sobě pracovat alespoň v B-týmu. Dočkal se až na podzim roku 2002, ihned dal dvě branky a byl vyhlášen mužem zápasu.
Dnes, po velkých problémech hraje za francouzský Lyon a zda nastoupí v dnešním zápase Ligy mistrů na italské půdě proti AS Řím sám neví. Denik Sport dnes přináší rozsáhlý rozhovor s Milanem Barošem.

Ligu mistrů si Baroš zahraje téměř po dvou letech, poprvé si jí zahrál v roce 2001 na Nou Campu. "Sto tisíc diváků. V Barceloně to tehdy byl můj první zápas za Liverpool. V Lize mistrů se může nominovat k utkání osmnáct hráčů, takže jsem se dostal na lavici a potom i do hry. Bylo to příjemné," říká v rozhovoru pro deník Sport.

Hráč, který si vyzkouší Ligu mistrů, musí jí jednoznačně chtít hrát znovu a znovu. "Na klubové úrovni neexistuje nic většího, co můžete vyhrát. Samozřejmě mi chyběla, ale nebyla hlavním důvodem, proč jsem do Lyonu přišel. Je to takové plus. To základní je, že Olympique hraje pravidelně na špici," uvedl Baroš pro deník Sport.

Týmy, které se dostanou mezi šestnáct nejlepších myslí na to, že se jim podaří celou soutěž vyhrát. "Jsem přesvědčený, že ano, i když pochopitelně tady jsou velcí favorité, kteří mají největší šance. Vidím to stejně jako loni, Chelsea a Barcelona jsou nejžhavějšími adepty. My máme také takové ambice a možná je pro nás lepší, že se s námi počítá spíše až do druhé vlny favoritů," rozpovídal se Milan Baroš pro deník Sport.

Baroš sice přestoupil do Lyonu, aby více nastupoval a hrál, protože v Aston Ville šanci nedostával, ale od února ještě nenastoupil v základní sestavě. "Z nároďáku jsem přijel zraněný, takže jsme se domluvili, že proti Lorientu nepůjdu ani na lavičku. Navíc kluci vyhráli, proto nebyl důvod nic měnit. Uvidíme, jak to bude teď. Každopádně, pokud bych nenastoupil od začátku v Římě, pak bych měl být v základu v lize," vysvětluje svojí situaci Baroš pro deník Sport.
Beckham #23
Beckham #23
Admin-Hviezda Tymu
Admin-Hviezda Tymu

Počet príspevkov : 148
Age : 30
Registration date : 09.11.2006

https://football.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.