Atlético sebralo body oslabenému Realu I_vote_lcap33%Atlético sebralo body oslabenému Realu I_vote_rcap 33%
[ 0 ]

Celkom hlasov : 3

Atlético sebralo body oslabenému Realu Empty Atlético sebralo body oslabenému Realu

Odoslať  Beckham #23 Ne február 25, 2007 11:04 am

Atlético sebralo body oslabenému Realu 20060225222835Ačkoliv přišel v 83. minutě o obránce Fabia Cannavara, remizoval Real Madrid v utkání 24. kola Primera División s městským rivalem z Atlétika 1:1. Kapitán úřadujících mistrů světa a nejlepší fotbalista roku 2006 dostal druhou žlutou kartu po střetu se Španělem Fernandem Torresem.
Do ostře sledovaného zápasu vstoupilo lépe Atlético, které již v 11. minutě poslal do vedení Torres. O čtyři minuty později se míč ocitl v brance "Bílého baletu" podruhé, avšak rozhodčí kvůli ofsajdu gól neuznal. Ještě před přestávkou ale praporek pomezního sudího potěšil i Atlético, když zastavil akci Raúla.

Pět minut před koncem prvního poločasu se blýskl skvělým zákrokem brankář Realu Iker Casillas, když zastavil jedovatou střelu Luciana Gallettiho. Předvedl se ale i gólman Atlétika Leo Franco, který si poradil s pokusem Fernanda Gaga těsně předtím, než Perea na druhé straně mířil hlavou mimo Casillasovu branku.

Kouče Fabia Capella si v 62. minutě nejspíše definitivně usmířil Ital Antonio Cassano poté, co nádherným pasem našel mladého Argentince Gonzala Higuaina a ten vyrovnal.

La Coruňa: nadále neporazitelní

Již osmý zápas za sebou neprohráli hráči La Coruni, kteří porazili San Sebastian 1:0. Jedinou branku utkání obstaral záložník hostů Arizmendi, který zblízka ve skluzu vstřelil svůj pátý gól v sezoně. Přesto La Coruňa zůstává ve středu tabulky, kde jí patří deváté místo, San Sebastian je nadále předposlední.