Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo rozhodl zápas s Fulhamem

Goto down

Co si mislite o tom ze bi mal mlady a hlavne dadani portugalsky talent odist do spanielska???

Ronaldo rozhodl zápas s Fulhamem I_vote_lcap0%Ronaldo rozhodl zápas s Fulhamem I_vote_rcap 0%

Odoslať  Beckham #23 Ne február 25, 2007 11:20 am

Ronaldo rozhodl zápas s Fulhamem 20061230183004Až gólem dvě minuty před závěrečným hvizdem zápasu 28. kola Premier League rozhodl Ronaldo o vítězství vedoucího celku tabulky Manchesteru United na hřišti Fulhamu 2:1. "Rudí ďáblové" prohrávali od 17. minuty, kdy se prosadil McBride, ale ještě v prvním poločase překonal Laštůvku Giggs a konečné skóre určil v 88. minutě portugalský záložník.
Manchester United chtěli vyhrát, aby si upevnili první místo v lize, a trochu tak zkomplikovali situaci svým pronásledovatelům. Ronaldo i Giggs nastoupili v základu, i když se před zápasem potýkali se zraněním. Jenže Fulham se nechtěl jen tak vzdát.

V deváté minutě jako první zahrozil domácí Diop, ale gól z toho nebyl. Fulham se tak dočkal úvodní trefy v sedmnácté minutě, kdy se po Daviesově pasu prosadil z pravé strany hřiště McBride. Netrvalo však dlouho a Manchester srovnal. V devětadvacáté minutě se Wayne Rooney krásně uvolnil a nahrál do pokutového území Fulhamu přesně na kopačky Ryana Giggse a ten se nemýlil. Během první půle měli mírnou převahu Manchester United, ale více střel na gólmana vyslal Fulham.

Ve druhé půli si ani jeden z týmů dlouho nedokázal vytvořit pořádnou šanci. Prosadil se až nejlepší střelec Manchesteru United Ronaldo, kterému z vlastní poloviny hřiště nahrál Silvestre a portugalský mág těsně před koncem zápasu vstřelil rozhodující branku.

Sheffield United si odvezli debakl ze hřiště Liverpoolu, kde prohráli 0:4. Postaral se o to především liverpoolský kapitán Gerrard. Nejprve vybojoval v krátké době dvě penalty, které bez problémů proměnil kanonýr Fowler, a následně sám křížnou střelou zvýšil již na 4:0. Před ním se ještě hlavou trefil obránce Hyypiä.

Stejného výsledku dosáhl také Charlton, který v záchranářském souboji jednoznačně porazil West Ham. O své výhře v londýnském derby rozhodl již v první půli, během které se prosadili Ambrose, Thomas a nejlepší klubový střelec Darren Bent. Po změně stran pak přidal svou druhou branku Ambrose a zvýšil na konečných 4:0. West Hamu tak nyní patří předposlední příčka v tabulce, Charlton ho o tři body přeskočil.

Výsledky:

Fulham - Manchester United 1:2 (17. McBride - 29. Giggs, 88. Ronaldo)
Charlton - West Ham United 4:0 (24. a 80. Ambrose, 34. Thomas, 41. D. Bent)
Liverpool - Sheffield United 4:0 (20. a 25. Fowler obě z pen., 70. Hyypiä, 73. Gerrard)
Middlesbrough - Reading 2:1 (7. Viduka, 69. Aiyegbeni - 87. Oster)
Watford - Everton 0:3 (23. Fernandes, 25. Johnson z pen., 90.+2 Osman)